Filozofická Fakulta

Kontakt

Adresa pracoviště:

Celetná 20

Praha 1, 116 36

 

Poštovní adresa:

Nám. Jana Palacha 2

Praha 1, 116 38

 

Tel/fax. 

 +420 221 619 733/730

 


Personální obsazení:

 

Ředitel ústavu:

doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

vedoucí semináře pro starší pravěk

Tel. +420 221 619 731

E-mail: MiroslavPopelka@seznam.cz  nebo Miroslav.Popelka@ff.cuni.cz

 

Zástupce ředitele:

PhDr. Tomáš Klír, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Tomas.Klir@ff.cuni.cz

 

Sekretariát:

Bc. Kateřina Bromová

Tel. +420 221 619 733

E-mail:  pravdodej@ff.cuni.cz nebo Katerina.Bromova@ff.cuni.cz 

 

Knihovna:

Ing. Renata Šmidtová

knihovnice, webmaster

Tel. +420 221 619 736

E-mail: libprav@ff.cuni.cz nebo Renata.Smidtova@ff.cuni.cz

 

 

Členové ústavu:

PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

odborná asistentka

Tel. +420 221 619 733

E-mail: Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz 

 

Mgr. Alžběta Danielisová, Ph.D.

odborná asistentka

Tel. +420 257 014 407

E-mail: danielisova@arup.cas.cz

 

PhDr. Miroslav Dobeš, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 257 014 374

E-mail: dobes@arup.cas.cz

 

prof. PhDr. Jan Klápště, CSc.

vedoucí semináře pro archeologii středověku

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Jan.Klapste@ff.cuni.cz  nebo klapste@arup.cas.cz 

 

doc. PhDr. Lubomír Košnar, Csc.

vedoucí semináře pro mladší pravěk

Tel. +420 221 619 734

E-mail: Lubomir.Kosnar@ff.cuni.cz nebo Lubomir.Kosnar@seznam.cz

 

prof. PhDr. Jiří Sláma, CSc.

předseda oborové rady

Tel. +420 221 619 732

E-mail: Jiri.Slama@ff.cuni.cz

 

PhDr. Ivo Štefan, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 754

E-mail: stefanivos@seznam.cz


 

Interní doktorandi s podílem na výuce:

Mgr. Zdeněk Beneš

e-mail:  zdenek.benes@uappsc.cz

 

Mgr. Daniel Bursák

e-mail: bursak@muzeumprahy.cz

 

Mgr. Josef Dufek

e-mail: Josef144@centrum.cz

 

Mgr. Tomáš Chmela

e-mail: tomas.chmela@seznam.cz

 

Mgr. Jan Hasil

e-mail: jan.hasil@ff.cuni.cz

 

Mgr. Jan Horák

e-mail: jan_horak@email.cz

 

Mgr. Tomáš Chmela

e-mail: tomas.chmela@seznam.cz

 

Mgr. Michaela Langová

e-mail: Mikilangova@seznam.cz

 



 

 

 

 


Aktuality

Možná jste v...
15. Červen 2017

Se uskuteční v pátek 23. června na archeologické základně v Mělníku-Pšovce (ul....

13. Červen 2017

Účast na letním archeologicko-epigrafickém výzkumu 
"Dokumentace skalních rytin,...

05. Červen 2017

17. června se koná archeologická vycházka Archeologie hranice na Domažlicku po významných...

29. Květen 2017

15. června 2017 od 18.15 si můžete vyslechnout přednášku prof. Mgr. Jiřího Macháčka, PhD. na...

29. Květen 2017