Filozofick fakulta

Kontakt

Adresa pracoviště:

Celetná 20

Praha 1, 116 36

 

Poštovní adresa:

Nám. Jana Palacha 2

Praha 1, 116 38

 

Tel/fax. 

 +420 221 619 733/730

 


Personální obsazení:

 

Ředitel ústavu:

doc. PhDr. Tomáš Klír, Ph.D.

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Tomas.Klir@ff.cuni.cz


Zástupce ředitele:

doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

vedoucí semináře pro starší pravěk

Tel. +420 221 619 731

E-mail: Miroslav.Popelka@ff.cuni.cz


Tajemník ústavu/sekretariát

Ing. Renata Šmidtová

renata.smidtova@ff.cuni.cz

Tel. +420 221 619 736

 

Členové ústavu:

PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

odborná asistentka

Tel. +420 221 619 733

E-mail: Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz 

 

Dr. Laszlo Ferenci

E-mail:  lferenczi.oc@gmail.com

 

prof. PhDr. Jan Klápště, CSc.

vedoucí semináře pro archeologii středověku

Tel. +420 221 619 737

E-mail: Jan.Klapste@ff.cuni.cz  nebo klapste@arup.cas.cz 

 

PhDr. Ivo Štefan, Ph.D.

odborný asistent

Tel. +420 221 619 754

E-mail: ivo.stefan@ff.cuni.cz

 

Mária Vargha, M.A., M.A., Ph.D.

E-mail: maria.vargha@ff.cuni.cz

 

Knihovna:

Ing. Renata Šmidtová

knihovnice, webmaster, správce FB a Instagramového profilu

Tel. +420 221 619 736

E-mail: libprav@ff.cuni.cz nebo Renata.Smidtova@ff.cuni.cz

 

 




 

Interní doktorandi s podílem na výuce:

Mgr. Zdeněk Beneš

e-mail:  zdenek.benes@uappsc.cz

 

Mgr. Daniel Bursák

e-mail: bursak@muzeumprahy.cz

 

Mgr. Josef Dufek

e-mail: Josef144@centrum.cz

 

Mgr. Jan Horák

 

e-mail: jan_horak@email.cz

Mgr. Martin Janovský

Mgr. Petra Schindlerová

Mgr. Zuzana Mírová

 



 

 



 

 

 

 


Aktuality

Zahraniční pracovníci Ústavu pro archeologii uspěli v grantových soutěžích a od roku 2021...

22. Leden 2021

Regionální muzeum v Českém Krumlově vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: Archeolog,...

13. Leden 2021

můžete vyplnit do 24. ledna 2021. Všechny podstatné informace najdete na...

08. Leden 2021

Termín státních zkoušek je určen na našem ústavu na 4. února 2021 (pro BZK i...

05. Leden 2021

Vyhořelý kostel má šanci na obnovu, hlavně zakrýt torzo, říká šéf památkářů......

31. Prosinec 2020