Filozofick fakulta

Vyučující, konzultační hodiny

   
   

Vyučující

Konzultace

Místnost

E-mail

Mgr. Zdeněk Beneš (doktorand)  po dohodě   zdenek.benes@uappsc.cz
PhDr. Zuzana Bláhová, Ph.D.

út:15.00 - 16.00 stř:10.00 - 11.00

nebo podle dohody

 148 (150)

Zuzana.Blahova@ff.cuni.cz

Mgr. Daniel Bursák (doktorand)  po dohodě   bursak@muzeumprahy.cz
Mgr. et Mgr. Jan Horák, Ph.D.  po dohodě  148 (152) jan_horak@email.cz
Mgr. Tomáš Chmela (doktorand) út: 15.00. - 16.00 148 (152) tomas.chmela@seznam.cz
Mgr. Dana Chmelíková (doktorandka) stř: 15.00 - 16.00 148 (152)

chmelikova@muzeumjilove.cz

prof. PhDr. Jan Klápště, CSc. stř: 13.30 - 15.30 148 (152) klapste@arup.cas.cz
PhDr. Tomáš Klír, Ph.D. po dohodě  148 (152) Tomas.Klir@ff.cuni.cz
Mgr. Michaela Langova (doktorandka)  po dohodě   mikilangova@seznam.cz
doc. PhDr. Miroslav Popelka, CSc.

út: 11.00 - 12.00

čt: 14.00 - 15.00

148 (149a) miroslav.popelka@ff.cuni.cz
PhDr. Ivo Štefan, Ph.D. stř: 14.00 - 16.00  148 (149b) stefanivos@seznam.cz

Externí vyučující

E-mail

Mgr. Alžběta Danielisová, Ph.D. danielisova@arup.cas.cz
PhDr. Miroslav Dobeš, Ph.D. dobes@arup.cas.cz
PhDr. Jaroslav Jiřík, Ph.D. jirik@prachenskemuzeum.cz
doc. PhDr. Václav Marek, CSc.  vaclav.marek@ff.cuni.cz
doc. PhDr. Martin Oliva, Ph.D.  4954@mail.muni.cz
prof. PhDr. Ivan Pavlů, DrSc.  pavlu@arup.cas
PhDr. Jan Souček, CSc.   Jan.Soucek@ff.cuni.cz
PhDr. Helena Březinová, Ph.D.  brezinova@arup.cas.cz
PhDr. Milena Bravermanová  milena.bravermanova@hrad.cz
Mgr. Kristýna Urbanová  kristyna_urbanova@nm.cz
PhDr. Jaroslav Podliska, Ph.D. podliska.jaroslav@npu.cz
Mgr. Petr Květina, Ph.D.  kvetina@arup.cas.cz
PhDr. Karel Sklenář, DrSc.  
PhDr. Naďa Profantová, CSc.  profantova@arup.cas.cz
RNDr. Josef V. Datel, Ph.D.  datel@natur.cuni.cz
RNDr. Radek Mikuláš, CSc.  MIKULAS@gli.cas.cz
Prof. PhDr. Petr Sommer, CSc., DSc.  sommer@arup.cas.cz
PhDr. Jan Prostředník, Ph.D.  prostrednik@muzeum-turnov.cz
doc. Mgr. Petr Hrubý, Ph.D.  jihlava@archaiabrno.cz
Mgr. René Kyselý, Ph. D.   kysely@arup.cas.cz
Mgr. Petr Limburský, Ph.D.  limbursky@arup.cas.cz
RNDr. Miluše Dobisíková miluse_dobisikova@nm.cz
Mgr. David Novák, Ph.D. novak@arup.cas.cz
PhDr. Kateřina Tomková, Ph.D. tomlova@arup.cas.cz

Aktuality

Městské muzeum Čelákovice hledá brigádníky na záchranný výzkum při přístavbě ZŠ v...

13. Květen 2019

Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě, příspěvková organizace Pardubického kraje, vyhlašuje

...

09. Květen 2019

Katedra archeologie FF UHK ve spolupráci se Studentským archeologickým klubem zve na...

24. Duben 2019